SJO – szkoła języków obcych

Nitro – it’s good food!
13 kwietnia, 2021
Sienkiewicz – figury woskowe
8 kwietnia, 2021

Szkoła Języków Obcych w Nowej Soli pod metodycznym patronatem Cambridge University Press jest szkołą z 20 letnim stażem nauczania.

Placówka posiada własną siedzibę w centrum miasta z dogodnym dojazdem i parkingiem oraz w pełni wyposażone, wygodne sale wykładowe. Każdego roku oferta kursów językowych jest urozmaicana i poszerzana, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru kursu ściśle dostosowanego do jego potrzeb edukacyjnych oraz możliwości czasowych i finansowych. Szkoła współpracuje z licznym gronem doświadczonych lektorów, którzy swoim zaangażowaniem i pasją pozytywnie wpływają na postępy w przyswajaniu wiedzy przez uczniów. Długoletnie doświadczenie pozwoliło wypracować efektywne metody nauczania, które owocują bardzo wysokimi osiągnięciami absolwentów.

Strona ma charakter informacyjny wraz z opisem wszystkich kursów, domyślnie ma to być platforma do zapisu na zajęcia, obecnie jest to ograniczone do informacyjnej kwestii. Sam portal jest minimalistyczny i prosty w odczycie przez osoby w każdym wieku.
Strona internetowa